Aktualności 2024/2025

styczeń

Dzień Babci i Dziadka w grupie "Motylki"

Dzień Babci i Dziadka w grupie

W dniu 23.01.2024r. grupa Motylki zaprosiła swoich dziadków na uroczystość z okazji Dnia Babci i Dziadka. Zaproszeni goście licznie zjawili się, by wziąć udział w obchodach tego święta. Na początku pani Dyrektor przywitała przybyłych gości oraz złożyła piękne życzenia. Nasze przedszkolaki przygotowały przedstawienie w formie muzyczno- słownych wystąpień. W przepięknej scenografii przedszkolaki recytowały wiersze przeplatane wzruszającym śpiewem. Mali artyści z przejęciem prezentowali swoje umiejętności. Oczywiście nie zabrakło też własnoręcznie zrobionych upominków, które dzieci wręczyły swoim ukochanym Babciom i Dziadkom. Na koniec dzieci zaprosiły swoich dziadków do wspólnego tańca. Była to naprawdę wyjątkowa uroczystość, pełna uśmiechów, radości i dumy.

Życzymy wszystkim Babciom i Dziadkom dużo miłości od swoich wnuków, radości, zdrowia i wszelkiej pomyślności na każdy dzień!!!