Aktualności 2024/2025

październik

Dzień Komisji Edukacji Narodowej

Dnia 11 października w naszym przedszkolu obchodziliśmy Święto Komisji Edukacji Narodowej. Z tej okazji dzieci z grupy „Mądre Sowy” wraz ze swoimi paniami przygotowały piękne przedstawienie, które dedykowane było wszystkim pracownikom przedszkola. Podczas występów nie zabrakło chwil pełnych wzruszeń – dzieci wspaniale zaprezentowały przygotowane piosenki, wierszyki, a także wykonały taniec, co wywołało uśmiechy i łzy radości wśród widowni. Na zakończenie występu dyrektor przedszkola serdecznie podziękowała całej kadrze za zaangażowanie i codzienną współpracę. Wzruszające podziękowania nadeszły również od rodziców, którzy w geście wdzięczności przygotowali pyszny poczęstunek dla wszystkich pracowników. Ten wyjątkowy dzień pozostanie w naszej pamięci jako święto pełne radości, wdzięczności i wspólnej celebracji.