Aktualności 2024/2025

czerwiec

Pożegnanie przedszkola

W dniu 18 czerwca odbyło się uroczyste pożegnanie dzieci z grupy „Mądre Sowy”.  Dojrzali już i gotowi do podjęcia szkolnych wyzwań po raz ostatni zaprezentowali swoje umiejętności na przedszkolnej scenie. Przedszkolaki w rytmie poloneza, w odświętnych strojach, rozpoczęły swój występ. Następnie przedstawiły program artystyczny prezentując wiersze, tańce i piosenki. Na zakończenie uroczystości Pani Dyrektor ze wzruszeniem wspominała chwile spędzone przez dzieci w przedszkolu, które było dla nich jak drugi dom oraz życzyła wielu sukcesów w szkole. Wszystkie dzieci otrzymały z rąk Pani Dyrektor pamiątkowe dyplomy oraz książki. Również Rodzice otrzymali  podziękowania za zaangażowanie w życie przedszkola.

Kochani, kończycie swój pierwszy etap edukacji i wkraczacie w życie szkolne. Pamiętajcie, że stając się uczniami, nie przestajecie być dziećmi. Waszej dalszej edukacji nadal powinien towarzyszyć uśmiech, zabawa oraz zadowolenie nawet z tych najmniejszych osiągnięć.

W szkole życzymy Wam samych sukcesów!