Aktualności 2024/2025

czerwiec

Wycieczka do Osady Marianów

Dnia 20.06.2024r. przedszkolaki wybrały się na wycieczkę do Osady Marianów, był to dzień pełen niezapomnianych atrakcji i radości.
Na miejscu czekało na dzieci mnóstwo wspaniałych aktywności. Wycieczka rozpoczęła się od spaceru po lesie, gdzie mali odkrywcy zbierali skarby natury – szyszki, liście i inne ciekawe znaleziska. Następnie dzieci miały okazję karmić króliki, co sprawiło im ogromną radość i pozwoliło na bezpośredni kontakt z przyrodą. Kolejną atrakcją było malowanie twarzy. Po malowaniu twarzy, przyszedł czas na zabawę na placu zabaw. Dzieci bawiły się na huśtawkach, zjeżdżalniach, a także miały możliwość zjazdu na tyrolce, co dostarczyło im dużo adrenaliny i śmiechu. Na zakończenie wycieczki odbyła się walka na miecze zrobione z balonów. Dzieci z ogromnym zaangażowaniem i radością brały udział w tej zabawie, która była doskonałym sposobem na rozwijanie ich wyobraźni i sprawności fizycznej. Wycieczka do Osady Marianów była wspaniałym przeżyciem dla wszystkich grup. Dzięki różnorodnym atrakcjom i aktywnościom, miały one okazję do wspaniałej zabawy, nauki i integracji. Wszystkie dzieci wróciły do przedszkola pełne radości i wspaniałych wspomnień.